Wyszukiwarka


Oferty bez prowizji Zgłoś swoją ofertę Zgłoś czego szukaszSzukasz mieszkania w Białymstoku?


JUŻ DZIŚ UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE Z DORADCĄ CITY NIERUCHOMOŚCI!

Dzięki pomocy naszego doradcy wybranie nowego lokum może być łatwe i przyjemne. Niezależnie od tego czy będzie to miejsce do życia rodziną, czy tez inwestycja w przyszłość.

 

 

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE

Osoba samodzielnie poszukująca nieruchomości dociera zwykle do ograniczonej liczby ofert. Powiedz nam, czego szukasz, a doradcy z CITY Nieruchomości będą aktywnie poszukiwać Twojej wymarzonej nieruchomości.

Przeszukamy cały rynek mieszkań, działek, lokali użytkowych. W Twoim imieniu skontaktujemy się również z innymi biurami nieruchomości, aby znaleźć najkorzystniejszą ofertę dla Ciebie.

 

KOMPLEKSOWA USŁUGA

W naszym biurze możesz zarówno znaleźć wymarzoną nieruchomość, jak też dobrać najtańszy sposób finansowania zakupu. Doświadczeni doradcy podzielą się z Tobą swoją wiedzą, abyś dokonał jak najlepszych wyborów na trudnym rynku nieruchomości.

 

PRZEJRZYSTE ZASADY

Od pierwszego spotkania z doradcą CITY Nieruchomości wiesz, jak będzie przebiegała nasza współpraca. Dbałość o Twoje dobro jest dla nas priorytetem. Jeżeli zakup wybranej przez Ciebie nieruchomości może okazać się ryzykowny – powiemy Ci o tym!

 

NAJLEPSZE OFERTY

Codziennie w naszej bazie pojawiają się nowe nieruchomości. Często są to mieszkania unikalne, których nie ma nigdzie indziej. Będąc naszym klientem, jako pierwszy dowiesz się o pojawiających się okazjach.

 

KUPUJ BEZPIECZNIE - Z NAMI TO PROSTE

Doradca CITY Nieruchomości pomoże w zebraniu i weryfikacji dokumentów potrzebnych do przeprowadzenia transakcji. Zadba o odpowiednie zapisy w umowie przedwstępnej zabezpieczające Twoje interesy. Zajmie się wszelkimi formalnościami, pokieruje przebiegiem całej transakcji, aż do wydania kluczy i przepisania liczników, abyś mógł w spokoju cieszyć się z nowego mieszkania.

 

Jesteśmy tu dla Ciebie!